Clarificari la anuntul de publicitate ADV1546243 din 01.09.2026-,,Servicii de certificare digitală (semnătură electronică) pentru STT Constanța”
Autoritate contractantă: COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.
„Clarificari la anuntul de publicitate ADV1546243 din 01.09.2026-,,Servicii de certificare digitală (semnătură electronică) pentru STT Constanța”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 3, județul București, de către COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 14,598.46. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Clarificari la anuntul de publicitate ADV1546243 din 01.09.2026 conform document atasat
Condiții referitoare la contract
Clarificari la anuntul de publicitate ADV1546243 din 01.09.2026 conform document atasat
Condiții de participare
Clarificari la anuntul de publicitate ADV1546243 din 01.09.2026 conform document atasat
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Clarificari la anuntul de publicitate ADV1546243 din 01.09.2026 conform document atasat
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 14,598.46
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Sector 3, București
- CPV
- 79132100-9 - Servicii de certificare a semnăturii electronice
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546702
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.