Complet plotter Canon imagePROGRAF TM350 si scanner Canon LM36
Autoritate contractantă: SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI
„Complet plotter Canon imagePROGRAF TM350 si scanner Canon LM36” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 16,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Complet plotter Canon imagePROGRAF TM350 si scanner Canon LM36 - 1 set
Condiții referitoare la contract
Termen de livrare estimat 15 zile de la data acceptarii comenzii in SEAP si se va face la sediul achizitorului. Vă rugăm să specificați termenul de livrare. Transportul se suporta de furnizor. Produsele se livreaza in ambalajul original al producatorului, inscriptionat conform legii, insotite, acolo unde este cazul, de certificat de garantie si declaratie de conformitate. Factura trebuie incarcata prin e-Factura. Plata se realizeaza in 30 de zile de la data receptiei, in contul de trezorerie. Penalitati Furnizor privind nerespectarea obligatiilor asumate prin coamnda in termenul convenit de 0.10% din valoarea cu TVA a obligatiei neonorate pentru fiecare zi de intarziere
Condiții de participare
Ofertele vor cuprinde si descrierea produsului solicitat (denumire, fisa tehnica, informatii tehnice, etc.) din care sa reiasa caracteristicile tehnice ale produsului ofertat. Va rog sa specificati garantia acordata
Criterii de atribuire
Atribuirea se va face pe criteriul pretul cel mai scazut per complet
Informații suplimentare
Ofertele se vor transmite la adresa de email: achizitii2@spp.ro. Pentru informatii legate de specificatii sau modul de atribuire puteti solicita intrebari pe adresa achizitii2@spp.ro sau la nr. tel. 0374.87.16.11
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 16,500.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 30232100-5 - Imprimante și trasatoare
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546039
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.