Concesionarea serviciilor prevăzute la art. 15 alin. (2) şi (7) din Ordonanţa Guvernului nr. 42/2004, aprobată cu modificările şi completările ulterioare pentru Lotul 1-9 pe raza judetului Gorj
Autoritate contractantă: DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GORJ
„Concesionarea serviciilor prevăzute la art. 15 alin. (2) şi (7) din Ordonanţa Guvernului nr. 42/2004, aprobată cu modificările şi completările ulterioare pentru Lotul 1-9 pe raza judetului Gorj” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru județul Gorj, de către DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GORJ. Bugetul estimat este Max: RON 6,569,348.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 18 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Concesionarea serviciilor prevăzute la art. 15 alin. (2) şi (7) din Ordonanţa Guvernului nr. 42/2004, aprobată cu modificările şi completările ulterioare pentru Lotul 1-9 pe raza judetului Gorj
Condiții referitoare la contract
Conform anuntului publicat pe site-ul www.gorj.dsvsa.ro; comunicare anunturi
Condiții de participare
Conform anuntului publicat pe site-ul www.gorj.dsvsa.ro; comunicare anunturi
Criterii de atribuire
Cel mai bun raport calitate pret conform anuntului publicat pe site-ul www.gorj.dsvsa.ro; comunicare anunturi
Informații suplimentare
Documentele concesiunii sunt disponibile pentru acces direct, nerestricționat, complet și gratuit la (website): www.gorj.dsvsa.ro, comunicare anunturi
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,569,348.00
- Termen limită
- 18 septembrie 2026 (17 zile rămase)
- Locație
- Gorj
- CPV
- 85200000-1 - Servicii veterinare
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546158
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.