Condensator 470F/ 450 V
Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.
„Condensator 470F/ 450 V” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 8,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Condensator 470F/ 450 V- 200 bucati
Condiții referitoare la contract
Achizitie pe baza de comanda cu plata la 120 zile. Livrarea produselor si facturarea c/val acestora se vor efectua in maxim 5 zile de la data comenzii. Pretul ofertat va fi "franco-depozit beneficiar", va fi exprimat in LEI fara TVA, si va include orice alte taxe sau sume reprezentând manipulare si transport pana la beneficiar (Targoviste Depozit Targoviste, str. Aleea Sinaia , nr.5 Sef depoZit: Lepadat Longin Marius 02452055647 ). Produsele care la receptia calitativa se constata ca sunt neconforme, se vor inlocui pe cheltuiala furnizorului. Produsele vor fi insotita de certificate de garantie, calitate/conformitate (dupa caz).
Condiții de participare
Nu se accepta oferta partiala, incompleta sau alternativa. Oferta de pret va fi intocmita in ordinea solicitarii din anuntul SICAP (cu pretul detaliat pe fiecare produs in parte si nu va avea mai mult de doua zecimale ), semnata si stampilata. Prin transmiterea ofertei, operatorul economic isi asuma respectarea prevederilor mentionate in campurile "Descriere contract" si "Conditii contract". Oferta va fi transmisa pana la data si ora limita care este specificata in SEAP la adresa de e-mail georgiana.paraschiv@distributie-energie.ro
Ofertele transmisa la alta adresa decat cea mentionata s au primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
pentru informatii cu caracter tehnic rog contactati Mihai Razvan BARBU Specialist PRAM/SCADA SR Tel: 0245 205815 e-mail MIHAIRAZVAN.BARBU@distributie-energie.ro
Pentru alte clarificari contactati responsabilul cu achizitiile al SDEE Ploiesti, Georgeta Paraschiv, email: georgiana.paraschiv@distributie-energie.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 8,000.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 31711150-9 - Condensatoare electrice
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546309
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.