BizzLink
Se încarcă...

«Construire grădiniță cu program normal în satul Luncani, comuna Mărgineni, județul Bacău»- REST DE EXECUTAT

Autoritate contractantă: COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI)

„«Construire grădiniță cu program normal în satul Luncani, comuna Mărgineni, județul Bacău»- REST DE EXECUTAT” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Mărgineni, județul Bacău, de către COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI). Bugetul estimat este Max: RON 375,535.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

«Construire grădiniță cu program normal în satul Luncani, comuna Mărgineni, județul Bacău»- REST DE EXECUTAT

Condiții referitoare la contract

Conform documentelor atașate

Condiții de participare

Conform documentelor atașate

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut

Informații suplimentare

Conform documentelor atașate

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 375,535.00
Termen limită
11 septembrie 2026 (10 zile rămase)
Locație
Mărgineni, Bacău
CPV
45214100-1 - Lucrări de construcții de grădinițe
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546454
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.