BizzLink
Se încarcă...

Consumabile pentru imprimante

Autoritate contractantă: Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214

„Consumabile pentru imprimante” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 5, județul București, de către Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214. Bugetul estimat este Max: RON 13,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Unitatea Militara 02214 Bucuresti achizitioneaza consumabile pentru imprimante conform necesarului atasat acestui anunt.

Condiții referitoare la contract

Produsele care nu corespund solicitărilor tehnice vor fi înlocuite de ofertant fără cheltuieli suplimentare în sarcina achizitorului, la cererea acestuia, în termen de 48 de ore de la constatarea acestor neconformități, chiar și în cazul în care acestea au fost recepționate inițial. Livrările se vor efectua într-o singura tranșă. Termen de plata: în 30 zile de la emiterea facturii după recepția finală a întregii cantități de produse/BENEFICIAR (prin ordin de plată) - produsele vor fi însoţite de următoarele documente: - factura: - certificat de calitate, declaraţie de conformitate, certificate de garantie dupa caz. Ofertele care nu conțin toate produsele și nu respectă cantitățile menționate, vor fi declarate neconforme. Ofertele depuse trebuie să cuprindă toate produsele solicitate pe adresa de e-mail achizitii02214@forter.ro şi vor conține obligatoriu specificațiile tehnice, cantitatea ofertata, prețul unitar și valoarea.

Condiții de participare

Deținere cont deschis la Trezorerie; - Pentru a nu exista neconcordanțe între produsele ofertate și cele ce vor fi livrate precum și pentru o mai bună informare asupra produselor ce vor fi achiziționate, ofertantul va prezenta poze/ fișe tehnologice ale produselor ofertate. -Oferta va fi transmisă pe adresa de e-mail: achizitii02214@forter.ro/ achizitii02214@yahoo.com; Va fi transmisă o singură ofertă pentru toate produsele ce se intenționează a fi achiziționate. Mail-ul transmis va avea drept subiect, la rubrica "Subiect" din secțiunea mailului configurat, numarul anunțului pentru care se dorește să se depună ofertă. Datorită unui flux foarte ridicat de mailuri primite, autoritatea contractantă nu este răspunzătoare pentru neluarea în considerare a mailurilor/ofertelor care nu îndeplinesc condiția menționată anterior. În cadrul ofertei, se va menționa obligatoriu termenul de livrare al produselor. Perioada de valabilitate a ofertei= 30 de zile.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut/pachet

Informații suplimentare

Persoana de contact Anamaria Nita 0741540378. - în ofertă se va menţiona și o persoană de contact responsabilă pentru oferta transmisă şi un număr de telefon la care să poată fi contactată. - autoritatea contractanta își rezervă dreptul de a suplimenta sau micsora cantitățile produselor în funcție de valoarea finală a ofertei.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 13,000.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Sector 5, București
CPV
30125100-2 - Cartușe de toner
Categorie
IT & Software
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546610
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.