BizzLink
Se încarcă...

Consumabile pentru lucrările de modernizare a Centrului de Recuperare Medicală Bușteni

Autoritate contractantă: SPITALUL DE URGENTA AL MAI PROF. DR. DIMITRIE GEROTA BUCURESTI

„Consumabile pentru lucrările de modernizare a Centrului de Recuperare Medicală Bușteni” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către SPITALUL DE URGENTA AL MAI PROF. DR. DIMITRIE GEROTA BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 1,170.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Având în vedere necesitatea desfăşurării lucrărilor aferente obiectivului de investiții „Modernizarea, reabilitarea, extinderea și dotarea Centrului de Recuperare Medicală, Medicină Fizică și Balneologie Buşteni", autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze Materiale consumabile necesare pentru ambalarea, protejarea, manipularea şi depozitarea obiectelor de inventar, mobilierului, echipamentelor şi materialelor existente în cadrul obiectivului conform necesarului și specificațiilor tehnice din documentul atașat.

Condiții referitoare la contract

Livrarea produselor va fi gratuită în maxim 5 zile calendaristice de la primirea comenzii, la sediul beneficiarului situat în str. Panduri, nr. 68, Buşteni, județul Prahova.

Condiții de participare

Operatorii economici interesati pot transmite oferta de pret lei fara TVA/serviciu prin una din urmatoarele modalitati: e-mail achizitii.gerota@mai.gov.ro, spital.gerota@mai.gov.ro, fax: 021/252.26.92 sau registratura unitatii noastre. De asemenea, operatorii economici trebuie sa precizeze faptul ca sunt indeplinite in totalitate cerintele unitatii noastre precum si asumarea de catre ofertant a tuturor cerintelor/obligatiilor prevazute in anuntul publicitar. Prin “ASUMARE”, nu se intelege simpla declaratie cu privire la respectarea cerintelor, ci prezentarea informatiilor tehnice DETALIATE care sa permita verificarea modului concret in care cerintele sunt indeplinite.

Criterii de atribuire

PREȚUL CEL MAI SCĂZUT/ OFERTĂ, RESPECTAREA TUTUROR CERINȚELOR UNITĂȚII NOASTRE DIN ANUNȚUL PUBLICITAR ȘI RESPECTAREA TERMENULUI LIMITĂ DE DEPUNERE A OFERTELOR.

Informații suplimentare

PENTRU ORICE ALTE INFORMAȚII: E-MAIL achizitii.gerota@mai.gov.ro, FAX: 021/252.26.92, Persoana de contact: Bîrsan Emanuel, tel. 0722 755 950.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,170.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
44170000-2 - Plăci, folii, benzi și foi pentru materialele de construcții
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546507
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Renovări & Construcții în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.