Contract de achizitie cartele de masa
Autoritate contractantă: LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE ANTIPA BACAU
„Contract de achizitie cartele de masa” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Bacău, județul Bacău, de către LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE ANTIPA BACAU. Bugetul estimat este Max: RON 2,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Contract de achizitie cartele de masa pentru cantinele din unitatile de invatamant. Numarul estimativ de cartele este de 1000 de bucati. Cartela sa cuprinda 3 mese/zi, dimensiuni 10/4,5 cm, cu un numar de 31 file/luna (mic dejun, pranz si cina). Fiecare fila sa fie inseriata. Pentru informatii suplimentare puteti suna la nr. 0743153374, persoana de contact Pavel Mihaela.
Condiții referitoare la contract
Contract de furnizare
Condiții de participare
La selectia de oferte pot participa operatorii economici specializati, inregistrati in SICAP. Pretul trebuie sa cuprinda transportul si manipularea la sediul unitatii de invatamant.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Achizitia se va realiza prin SICAP. Plata se va realiza dupa receptia cantitativa si calitativa a bunurilor, prin ordin de plata, in contul de trezorerie al operatorului economic prestator.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,000.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Bacău, Bacău
- CPV
- 22900000-9 - Diverse imprimate
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1099936
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în Bacău
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.