Contract de furnizare 12 (dousprezece) tablete
Autoritate contractantă: CENTRUL CULTURAL BUCOVINA
„Contract de furnizare 12 (dousprezece) tablete” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Suceava, județul Suceava, de către CENTRUL CULTURAL BUCOVINA. Bugetul estimat este Max: RON 28,760.28. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Obiectul contractului constă în furnizarea unui numar de 12 (douasprezece) tablete performante pentru editare si redare partituri conform specificațiilor din caietul de sarcini.
Condiții referitoare la contract
Plata se face pe baza facturii încărcate de către furnizor în E- Factura, după recepția bunului achiziționat, cu OP prin Trezorerie. Ofertantul declarat castigator va asigura transportul gratuit al produsele la sediul beneficiarului. Termen de livrare: 45 zile calendaristice de la data transmiterii comenzii. Furnizorul poate propune modele diferite de tablete care sa respecte caracteristicile tehnice minimale din caietul de sarcini, fara a depași pe total valoare estimată.
Condiții de participare
1.Ofertele vor fi întocmite conform cerințelor din prezentul anunț de participare și vor respecta în totalitate cerințele din Caietul de sarcini. Se va prezenta certificat constatator actualizat emis de ONRC, copie conformă cu originalul din care sa reiasă ca operatorul economic detine cod CAEN autorizat pentru comercializarea/producerea produselor ofertate; 2.CONDIȚIE OBLIGATORIE DE PARTICIPARE, OFERTANTII TREBUIE SA FIE INREGISTRATI IN SISTEMUL ELECTRONIC DE ACHIZITII PUBLICE (SEAP). Furnizorul va prezenta toate formulare solicitate, anexe la Caietul de sarcini, completate si semnate. Finalizarea achizitiei se va face in SEAP prin intermediul catalogului electronic.
Criterii de atribuire
,,Prețul cel mai scăzut,, în conditiile indeplinirii cerințelor din Caietul de sarcini.
Informații suplimentare
Orice solicitare de clarificări va fi transmisă Autorității Contractante la adresa de e-mail achizitii@centrulculturalbucovina.ro, până la data de 07.09.2026, ora 10:00 , iar Autoritatea Contractantă va posta răspunsurile la solicitările de clarificări, pe site-ul Centrului Cultural Bucovina, respectiv www.centrulculturalbucovina.ro, la secțiunea aferentă achizițiilor publice, având ca obiect: „Furnizare tablete ”. Achizitorul are deplină decizie în selectarea ofertantului câștigător, fără a fi obligat să prezinte justificări celorlalți participanți/ofertanți la acțiunea de achiziție a serviciilor descrise mai sus. Oferta va fi transmisa in plic, la sediul instituției din Suceava, str. Universității, nr. 48, sau pe adresa de e-mail achizitii@centrulculturalbucovina.ro, pana la data de 08.09.2026, ora 10:00. Informații suplimentare privind modul de derulare al achiziției publice și formularele în format editabil se pot obține apelând nr. tel. 0230 551372, sau e-mail achizitii@centrulculturalbucovina.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 28,760.28
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Suceava, Suceava
- CPV
- 30213200-7 - Tablet PC
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546468
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.