BizzLink
Se încarcă...

Contract de furnizare birotica

Autoritate contractantă: Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta"

„Contract de furnizare birotica” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 5, județul București, de către Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta". Bugetul estimat este Max: RON 34,558.38. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Obiectul contractului este achiziţionarea de ,,Contract de furnizare birotica" - Proiectului „Screening TB – Organizarea programului de depistare precoce a tuberculozei a populatiei vulnerabila” – COD SMIS 324871

Condiții referitoare la contract

In conformitate cu clauzele documentatiei de atribuire

Condiții de participare

Conditiile de participare sunt precizate in invitatia de participare.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Informatii suplimentare se pot obtine de la Serviciul contractare si achizitii publice 0751 879 053 sau pe email achizitii@marius-nasta.ro. Modelele de formulare (in format word) si modelul de contract de furnizare pot fi solicitate pe adresa de email achizitii@marius-nasta.ro. Ofertantul castigator va publica oferta in catalogul SEAP. Nepublicarea ofertei castigatoare in catalogul electronic SEAP, sau depunerea ofertelor dupa data si ora limita specificate in anunt, atrage respingerea ofertelor. Ofertele care depasesc valoarea maxima estimata, vor fi respinse.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 34,558.38
Termen limită
09 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Sector 5, București
CPV
30213100-6 - Computere portabile
Categorie
IT & Software
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546277
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.