CONTRACT DE FURNIZARE MAȘINĂ FUM GREU
Autoritate contractantă: TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY"
„CONTRACT DE FURNIZARE MAȘINĂ FUM GREU” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Timișoara, județul Timiș, de către TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY". Bugetul estimat este Max: RON 10,330.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 18 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
APARATUL VA TREBUI SĂ RESPECTE CERINŢELE DIN CAIETUL DE SARCINI. PLATA SE VA EFECTUA ÎN CONTUL DE TREZORERIE AL OFERTANTULUI ÎN TERMEN DE 30 ZILE DE LA DATA EMITERII FACTURII, DAR NUMAI DUPĂ RECEPŢIONAREA PRODUSULUI.
Condiții referitoare la contract
Conform caietului de sarcini ataşat.
Criterii de atribuire
Conform caietului de sarcini ataşat.
Informații suplimentare
Va rog sa postati oferta in SICAP, precizand numarul anuntului publicitar. Va rog sa trimiteti oferta si in format electronic la urmatoarea adresă de e-mail: achizitii@tm-t.ro, precizand numarul anuntului publicitar.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 10,330.00
- Termen limită
- 18 septembrie 2026 (15 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 31640000-4 - Mașini și aparate cu utilizare specifică
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546753
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Timișoara
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.