Contract de furnizare saltele ortopedice 100/200 cm
Autoritate contractantă: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI
„Contract de furnizare saltele ortopedice 100/200 cm” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Vaslui, județul Vaslui, de către DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI. Bugetul estimat este Max: RON 2,250.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Saltele ortopedice 100/200 cm -5 buc, conform cerintelor din fisa de produs atasata. Livrarea produselor se va face in baza comenzilor emise de Achizitor. Produsele vor fi insotite de factura fiscala sau aviz de expeditie, certificat de calitate sau declaratie de conformitate. Pretul transportului pana la destinatia finala va fi inclus in pret. Plata se va face in termen de 30 de zile de la receptie/facturare.
Condiții referitoare la contract
Conform cerintelor din fisa produsului atasata.
Condiții de participare
Ofertantii interesati vor trimite ofertele, ce vor contine propunerea tehnica, propunerea financiara (inclusiv centralizatorul de preturi) si datele de identificare ale societatii in format electronic, pe adresa de e-mail achizitii@dgaspc-vs.ro. In titlul e-mailului se va indica obligatoriu nr. ADV-ului, sub rezerva neanalizarii ofertelor. Transmiterea notificarii echivaleaza cu acceptul furnizarii produselor/prestarii serviciilor, in cazul in care ofertantul este declarat castigator.
Criterii de atribuire
Criteriul de adjudecare va fi pretul cel mai scazut, ales dintre ofertele admisibile care indeplinesc cerintele tehnice si se incadreaza in valoarea estimata. In cazul in care exista doi sau mai multi ofertanti, cu pretul cel mai scazut egal, se va solicita in scris, doar acestora, postarea unui nou pret.
Informații suplimentare
Dupa selectarea ofertei castigatoare, achizitorul va notifica castigatorul asupra acestui fapt, castigatorul urmand sa posteze valoarea pachetului de produse/servicii in catalogul electronic, anuntand in acelasi timp achizitorul despre aceasta postare, la adresa de e-mail achizitii@dgaspc-vs.ro. Achizitorul nu este obligat sa comunice rezultatul selectiei facute si celorlalti participanti, care nu au fost desemnati castigatori. In acest caz, nu sunt aplicabile prevederile privind rezolvarea contestatiilor de catre C.N.S.C, achizitia directa nefiind o procedura propriu-zisa. Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati la telefoanele: 0235/315.138 – interior 1157 Compartiment Achizitii Publice.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,250.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Vaslui, Vaslui
- CPV
- 39143112-4 - Saltele
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546712
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Vaslui
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.