contract furnizare
Autoritate contractantă: Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti
„contract furnizare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru București, județul București, de către Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 255.55. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
1. Varfuri galbene (1-250 µl ) - Ratiolab (2500160), 1000/pk
Vol. 1-250 µl - 2 pachete
2. Varfuri albastre 100-1200 µl Ratiolab, 1000 buc/pk, 2100610
Vol, 100-1200 µl - 1 pachet
Condiții de participare
Livrarea inclusa in pret, la sediul beneficiarului in termen de 7 zile de la data achizitiei. Plata cu OP in termen de 30 de zile de la livrare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 255.55
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 19520000-7 - Produse din plastic
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546212
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.