Contract - servicii complete de prevenire si supraveghere a sanatatii in munca pentru angajatii ANAR exploatarea Complexa Stanca Costesti, conform Caietului de Sarcini
Autoritate contractantă: ANAR EC STANCA COSTESTI
„Contract - servicii complete de prevenire si supraveghere a sanatatii in munca pentru angajatii ANAR exploatarea Complexa Stanca Costesti, conform Caietului de Sarcini” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Iași, județul Iași, de către ANAR EC STANCA COSTESTI. Bugetul estimat este Max: RON 11,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
SERVICII MEDICALE DE MEDICINA MUNCII conform Caietului de sarcini Menţionăm că printre investigaţiile solicitate se află şi FISA MEDICALĂ şi AVIZ SIGURANŢA TRANSPORTURILOR cf. Ord. Ministerului Transporturilor şi Ministerului Sănătăţii nr. 1260/1390/2013 (deci inclusiv evaluare psihologică pentru conducători auto profesionişti).
Condiții referitoare la contract
Prestarea serviciilor se va face la sediul nostru din Localitatea Stanca Oras Stefanesti ,Jud. Botosani ,si la sediul nostru din Iasi Str. Toma Cozma ,nr.13, între orele 7.00 -15.00 sau, atunci când posibilităţile tehnice nu permit (analize, investigaţii efectuate cu echipamente ce nu pot fi transportate), la sediul prestatorului. Plata se va face cu OP în contul de trezorerie al furnizorului în termen de maxim 30 zile de la data primirii facturii finale, ulterioară recepţiei serviciilor.
Condiții de participare
Oferta tehnica va cuprinde denumirea si descrierea serviciilor ce urmeaza a fi achizitionate in concordanta cu specificatiile cuprinse in caietul de sarcini. . Oferta financiara ,scrisa, se va exprima in lei si nu va contine TVA . Se acceptă oferte transmise prin E-mail: ec.stinca@gmail.com , OFERTELE CARE NU INDEPLINESC CERINTELE MENTIONATE VOR FI RESPINSE. Nu se accepta impartirea in loturi.
Criterii de atribuire
preţul cel mai scăzut total servicii (toate serviciile se vor contracta de la acelaşi prestator).
Informații suplimentare
Valoarea estimata reprezinta valoarea totala a contractului, orice alte taxe sau costuri suplimentare sunt incluse. Ofertele vor fi transmise pe adresa de email:ec.stinca@gmail.com.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 11,000.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 85147000-1 - Servicii de medicina muncii
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546442
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.