Contract servicii de întreținere și verificare tehnică periodică a dispozitivului medical Osteodensitometru pentru perioada septembrie 2026- decembrie 2026 cu posibilitatea de prelungire pentru primele 4 luni ale anului 2027
Autoritate contractantă: Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu"
„Contract servicii de întreținere și verificare tehnică periodică a dispozitivului medical Osteodensitometru pentru perioada septembrie 2026- decembrie 2026 cu posibilitatea de prelungire pentru primele 4 luni ale anului 2027” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Sector 5, județul București, de către Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu". Bugetul estimat este Max: RON 6,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Servicii de întreținere și verificare tehnică periodică a dispozitivului medical Osteodensitometru pentru perioada septembrie 2026- decembrie 2026 cu posibilitatea de prelungire pentru primele 4 luni ale anului 2027. Valoare estimata pentru anul 2026 : 4 serv. x 1500 lei = 6.000,00 lei plus TVA. Valoare estimata pentru primele 4 luni ale anului 2027 : 4 serv. x 1500 lei = 6.000,00 lei plus TVA. VA SOLICITAM CA LA ELABORAREA OFERTEI SA PRECIZATI ACCEPTAREA SI MODUL DE INDEPLINIRE A CERINTELOR DIN CAIETUL DE SARCINI ASTFEL INCAT SA SE POATA ANALIZA CORESPONDENTA CU CERINTELE TEHNICE DIN CAIETUL DE SARCINI.
Condiții referitoare la contract
Serviciile se vor presta conform Caiet de sarcini atasat. Serviciile se vor presta la sediul autoritatii contractante C.M.D.T.A. Dr. N. Kretzulescu din str. Mihai Voda, nr. 17, sector 5, Bucuresti, etaj 2, Compartimentul de Radiologie și Imagistică Medicală. Valabilitate oferta 30 de zile. Plata cu OP la maxim 60 zile de la receptie.
Condiții de participare
Oferta va fi exprimata in lei fara T.V.A. cu maxim 2 zecimale. Pretul serviciului ofertat va include toate cheltuielile asociate. Valabilitatea ofertei minim 30 zile de la data ofertarii. Serviciul adjudecat se va incarca in SEAP cu denumirea, um si pretul ofertat. Nu se accepta oferta alternativa.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
OFERTELE SE PRIMESC LA ADRESA DE E-MAIL: achizitii.cmdta@mai.gov.ro In atentia Cristea Niculae , telefon 021.311.1498. Ofertele primite ulterior termenului limita nu vor fi luate in considerare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 50421200-4 - Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului radiologic
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546476
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.