BizzLink
Se încarcă...

Contractare serviciu de diagnoza motoare pentru barci gonflabile de asalt

Autoritate contractantă: Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag

„Contractare serviciu de diagnoza motoare pentru barci gonflabile de asalt” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Orș. Babadag, județul Tulcea, de către Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag. Bugetul estimat este Max: RON 10,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Unitatea Militara 02016 Babadag doreste sa achizitioneaze serviciu de diagnoza a 15 motoare pentru barci gonflabile de asalt - 13 bucati marca MERCURY si 2 bucati marca EVINRUDE .

Condiții referitoare la contract

Plata se va efectua cu OP in contul de trezorerie al furnizorului in termen de 30 de zile de la data primirii/inregistrarii facturii fiscale transmisa prin RO-eFactura și receptionarea serviciului la sediul UM 02016 Babadag. Propunerile financiare vor contine preturi unitare si preturi totale, exprimate in lei fara TVA. Achizitorul nu se angajeaza sub nici o forma la plati in avans.

Condiții de participare

Ofertele se vor prezenta in conformitate cu informatiile din specificatia tehnica. Evaluarea ofertelor se va face la valoarea totală fără TVA. Finalizarea achizitiei se va face in SEAP prin intermediul catalogului electronic. In baza acestui anunt ofertantul declarat castigator are obligatia postarii ofertei in Catalogul electronic pe www.e-licitatie.ro, iar autoritatea contractanta are obligatia achizitiei acesteia. Autoritatea Contractanta va fi notificata despre aceasta postare la adresa de email: achizitii02016@navy.ro. Oferta postata in catalogul electronic din SEAP va fi insotita de numarul anuntului publicitar si de datele de identificare ale societatii (denumire, adresa, telefon, fax, email, cod fiscal, CUI, cont trezorerie).Serviciul se va efectua la sediul Unitatii Militare 02016 Babadag. Ofertantul trebuie sa dispuna de echipamente electronice specifice serviciului solicitat si de personal calificat in utilizaarea acestora si verificarea motoarelor ,pentru o diagnosticare cat mai corecta . Serviciul se va executa in prezenta reprezentatilor beneficiarului ,iar in urma definitivarii acestuia se vor emite documente de constatare a starii motoarelor verificate si devize estimative pentru remedierea defectelor constatate .Costurile aferente deplasarii , asociate executärii activitätilor de testare si evaluare sunt in responsabilitatea furnizorului.

Criterii de atribuire

Criteriul de atribuire va fi pretul cel mai scazut, in conditiile indeplinirii cerintelor minime din specificatia tehnica atasata.

Informații suplimentare

Ofertele vor fi trimise pe adresa de email achizitii02016@navy.ro,pana la data limita trecuta in anunt .Ofertele primite dupa acest termen nu vor fi luate in considerare fiind declarate intarziate. Nu se accepta oferte alternative. Pentru orice alte informatii suplimentare ne puteti contacta pe adresa de mail achizitii02016@navy.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 10,000.00
Termen limită
11 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
Orș. Babadag, Tulcea
CPV
50800000-3 - Diverse servicii de întreținere și de reparare
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546626
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.