BizzLink
Se încarcă...

Costum salopetă rezistent la arc electric

Autoritate contractantă: SPEEH HIDROELECTRICA SA

„Costum salopetă rezistent la arc electric” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Sector 1, județul București, de către SPEEH HIDROELECTRICA SA. Bugetul estimat este Max: RON 230,138.01. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Se doreste achizitia urmatoarelor produse Costum salopetă rezistent la arc electric.
Forma de contractare: Contract – 6 luni
Termen de livrare : 45 de zile de la comanda fermă a beneficiarului.

Condiții referitoare la contract

Contract – 6 luni. Ajustarea pretului: pretul este ferm, nu se ajusteaza. Plata: se va efectua în termen de 30 zile de la data la care factura electronica este disponibila pentru descarcare (la beneficiar) din Sistemul RO e-Factura. Penalitati de intarziere 0.05% .
Constituire garantie de buna executie – 5% din valoarea contractului.
Termen de garantie in depozitare – minim 1 an. Termen de garantie in utilizare – minim 1 an. Condiții de livrare : DDP – destinație finală – Locatii: conform tabel de la cap.3 pct. 3.5.2 din caietul de sarcini.

Condiții de participare

Perioada de valabilitate a ofertelor: 60 de zile de la data limita de depunere a ofertei;
Oferta depusa de candidat trebuie sa cuprinda: a. Propunere tehnica; b. Propunere financiara. Propunerea tehnica trebuie sa corespunda tuturor cerintelor prevazute in Caietul de sarcini nr. 57303/17.06.2026. Prestatorul va prezenta oferta financiară, conform Formularului de ofertă ataşat documentaţiei de achiziţie.
Limba de redactare a ofertei: limba romana; Nu se accepta oferta alternativa. Toate documentele vor fi semnate si stampilate de ofertant.

Criterii de atribuire

Cel mai bun raport calitate/pret
Factor financiar: 40 puncte
Factori tehnici: 60 puncte
Detalierea factorilor se regaseste in documentatia atasata.

Informații suplimentare

Solicitarile de clarificari referitor la Caietul de sarcini,formulare in format editabil, etc. se transmit la Serviciul Achizitii – Departament Achizitii pe e-mail: cristian.efrim@hidroelectrica.ro . Data si ora limita pentru depunerea ofertelor: 08.09.2026, ora 11:00, in format electronic pe e-mail la adresa: cristian.efrim@hidroelectrica.ro cu solicitare confirmare de primire. Se considera oferta intarziata oferta transmisa la alta adresa decat cea indicata ori care este primita de catre entitatea contractanta dupa expirarea datei si orei limita pentru depunere. Riscurile transmiterii ofertei, inclusiv forta majora, cad in sarcina ofertantului.Achizitorul are deplina decizie in selectarea ofertantului castigator fara a fi obligat sa prezinte justificari celorlalti ofertanti participanti la actiunea de achizitie a produselor definite mai sus.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 230,138.01
Termen limită
08 septembrie 2026 (8 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
18143000-3 - Echipamente de protecție
Categorie
Altele
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546062
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.