CR# 46847 MANOMETREOP27
Autoritate contractantă: Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A.
„CR# 46847 MANOMETREOP27” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Sector 1, județul București, de către Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 4,113.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 15 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitia de Manometre OP27conform caiet de sarcini anexat CR# 46847
Condiții referitoare la contract
Termenul de livrare: 8 SAPTAMANI de la semnarea contractului de ambele parti. La livrare produsul va fi insotit de documentele mentionate in cap 5 a Caietului de sarcini. Cerintele Caietului de sarcini sunt minime si obligatorii.
Condiții de participare
Oferta va avea o valabilitate de minim 90 de zile. Oferta va detalia cerintele din Caietul de Sarcini atasat si va contine toate detaliile si informatiile necesare evaluarii tehnice. De asemenea, oferta va contine: - preturi unitare si pret total in conditie de livrare DDP Cernavoda fara TVA. - modalitatea de transport; - termen de livrare; - modalitati si conditii de plata. Preturile se vor exprima în LEI. Pretul va fi fix in LEI, pe toata durata de derulare a achizitiei. In urma evaluarii ofertelor primite, pentru ofertele declarate “admisibile”, se va solicita imbunatatirea ofertelor din punct de vedere financiar.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele tehnice si financiare, insotite de Certificatul de Inregistrare al societatii, respectiv declaratiile pe propria raspundere anexate la Caietul de Sarcini, vor fi transmise pana in data de 15.09.2026 pe adresa de e-mail: margareta.vacalau@nuclearelectrica.ro. Informatii suplimentare se pot obtine pe e-mail: margareta.vacalau@nuclearelectrica.ro Odata cu depunerea ofertei va rugam sa ne transmiteti si Certificatul de inregistrare al firmei
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,113.00
- Termen limită
- 15 septembrie 2026 (13 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 38423100-7 - Instrumente de măsurare a presiunii
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546299
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.