Curățare sobe teracotă pe combustibil solid 10 buc
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01165
„Curățare sobe teracotă pe combustibil solid 10 buc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Curățenie, pentru Odorheiu Secuiesc, județul Harghita, de către MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01165. Bugetul estimat este Max: RON 1,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Prestarea serviciilor de verificare, întreținere și curățare a coșurilor de fum, sobelor și centralelor termice, în vederea asigurării funcționării optime și sigure a acestora, conform normelor tehnice și legislației în vigoare.
Condiții referitoare la contract
Furnizarea produselor la sediile U.M. mentionate in descriere, in termen de 3-5 zile lucratoare; valoarea comenzii poate varia cu -30% sau +30%: plata in baza facturii originale dupa efectuarea receptiei fara probleme FACTUARA emisa doar in SPV e-factura avizata de catre MFP 3, in cont de trezorerie in maxim 45 de zile de la data receptionarii produselor. Dupa acceptarea comenazii sa se publice serviciul in SEAP pentru a se achizitiona pe aceasta platforma. Plata prin OP in cont de trezorerie pentru operatorii economici care fac obiectul pct. 6.1.1 din normele metodologice de aplicare a prevederilor OUG nr. 146/2002 privind formarea si utillizarea resurselor derulate prin trezoreria statului, aprobate prin ordinul ministerului finantelor publice nr. 1.235/2003 sau prin OP in conturi deschise la institutii de credit pentru ceilalti operatori economici (cf pct 6.1.6 din acelasi act normativ). Termen de plata 45 de zile calendaristice de la data primirii facturii (pe factura fiscala se va inscrie, obligatoriu) si contul furnizorului.
Condiții de participare
Oferta de pret va fi transmisa prin mail la adresa david.andrei1@forter.ro sau um_01165@yahoo.com , pana la data de 04.09.2026 ora 13:15.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut / pachet.
Informații suplimentare
Prezentul anunt de publicitate nu reprezinta obligativitatea de achizitie. Ofertantul castigator va fi anuntat pana la data de 10.09.2026 ora 16:00.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,500.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Odorheiu Secuiesc, Harghita
- CPV
- 90915000-4 - Servicii de curățare a cuptoarelor și a șemineelor
- Categorie
- Curățenie
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546181
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.