Curs evaluator de risc și auditor în domeniul SSM
Autoritate contractantă: Unitatea Militară 01558 Târgoviște
„Curs evaluator de risc și auditor în domeniul SSM” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Târgoviște, județul Dâmbovița, de către Unitatea Militară 01558 Târgoviște. Bugetul estimat este Max: RON 4,130.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Curs evaluator de risc și auditor în domeniul SSM conform Ordinului nr. 202 din 31.10.2025, emis de M.A.p.N. pentru 1 persoană.
Durata de pregătire cel puțin 180 de ore. Cursurile se vor desfășura fizic, la sediul prestatorului. După finalizare cursurilor se va emite certificatului de studii postuniversitare.
Condiții referitoare la contract
Cursurile vor începe după acceptul final în SEAP al autorității contractante. Cursurile se vor desfășura fizic la sediul pretatorului, numai în anul în curs. Factura va fi emisă conform Legii 139/2022 , prin platforma RO e-factura. Plata cu OP prin Trezorerie în maxim 30 de zile de la recepția serviciului.
Condiții de participare
Introduceți oferta in SEAP/e-mail si menționați nr. anunțului publicitar in titlul ofertei.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,130.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Târgoviște, Dâmbovița
- CPV
- 79633000-0 - Servicii de perfecționare a personalului
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546171
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în Târgoviște
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.