CURS INSPECTOR PROTECȚIE CIVILĂ
Autoritate contractantă: Societatea de Transport Bucuresti STB SA.
„CURS INSPECTOR PROTECȚIE CIVILĂ” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Educație & Training, pentru București, județul București, de către Societatea de Transport Bucuresti STB SA.. Bugetul estimat este Max: RON 1,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Societatea de Transport București STB S.A. intenționează achiziționarea, conform Art. 12 din Legea nr. 99/2016, de “CURS INSPECTOR PROTECȚIE CIVILĂ ” conform Caietului de sarcini SVA 92, atașat.
Condiții referitoare la contract
Achiziția se va finaliza prin comandă, având la bază oferta desemnată câștigătoare și condițiile Caietului de sarcini SVA 92, atașat.
Condiții de participare
Conform prevederilor Caietului de sarcini SVA 92, atașat.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
Oferta trebuie să conțină următoarele condiții comerciale: - Prețul ferm în lei fără TVA; - Condiția de plată - OP la 60 de zile (menționăm că plata nu poate fi efectuată decât după prestarea serviciului și emiterea facturii); - Termen de prestare; - Durata curs / locatie.; - Autorizatia de organizare cursuri solicitate, de asemeni si autorizatia lectorului / formator care va preda cursul.; - Vă informăm că începând cu 01.07.2022 facturile aferente livrărilor efectuate având ca beneficiar STB SA se vor transmite exclusiv electronic, prin sistemul național electronic RO E-factură (prin intermediul Spațiului Privat Virtual). Oferta trebuie să fie valabilă 60 zile. Oferta se va transmite prin e-mail oana.ionita@stb.ro sau direct la sediul STB S.A. din B-dul Dinicu Golescu nr. 1, etaj 6, Departamentul Achiziții și Valoare Estimată - Serviciul Achiziții Directe și Proceduri Sectoriale.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,000.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 80530000-8 - Servicii de formare profesională
- Categorie
- Educație & Training
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546306
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Educație & Training în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.