D320/AB: Achizitie licente ENPS- workstation si mobile
Autoritate contractantă: R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
„D320/AB: Achizitie licente ENPS- workstation si mobile” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 1, județul București, de către R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE. Bugetul estimat este Max: RON 143,748.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Achizitie licente ENPS: workstation si mobile, pentru perioada 14.09.2026 -31.12.2026, conform Caietului de Sarcini atasat in SEAP.
Condiții referitoare la contract
Plata cu OP.
Condiții de participare
Oferta va fi exprimata in Lei fara TVA.
Criterii de atribuire
"Pretul cel mai scazut" pentru ofertele declarate admise
Informații suplimentare
Oferta va fi transmisa la adresa de e-mail veronica.catargiu@tvr.ro, pana la data de 02.09.2026, ora 09.00.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 143,748.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 48783000-0 - Pachete software pentru managementul conținutului
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1544675
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.