D321/ SP - Panel mixer video
Autoritate contractantă: R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
„D321/ SP - Panel mixer video” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 1, județul București, de către R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE. Bugetul estimat este Max: RON 31,295.69. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
D321/ SP - Panel mixer video
Condiții referitoare la contract
Plata cu OP
Condiții de participare
-
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Oferta va fi transmisa la adresa de mail: anca.ivcovici@tvr.ro pana la data de 11.09.2026 ora 12:00. Oferta va fi insotita de propunerea tehnica.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 31,295.69
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 32323300-6 - Echipament video
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546784
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.