BizzLink
Se încarcă...

D323/ SP - Mixer video

Autoritate contractantă: R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE

„D323/ SP - Mixer video” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 1, județul București, de către R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE. Bugetul estimat este Max: RON 24,793.39. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

D323/ SP - Mixer video

Condiții referitoare la contract

Plata cu OP

Condiții de participare

-

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Oferta va fi transmisa la adresa de mail: anca.ivcovici@tvr.ro pana la data de 11.09.2026 ora 12:00. Oferta va fi insotita de propunerea tehnica.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 24,793.39
Termen limită
11 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
32323300-6 - Echipament video
Categorie
IT & Software
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546779
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.