Delegare serviciu de exploatare (functionare si utilizare) a statiilor de incarcare electrica in Oras Stefanesti, judetul Botosani (intretinere si mentenanta, operare, procesare incasari in contul proprietarului de baza de comision) pe o perioada de 5 ...
Autoritate contractantă: Orasul Stefanesti
„Delegare serviciu de exploatare (functionare si utilizare) a statiilor de incarcare electrica in Oras Stefanesti, judetul Botosani (intretinere si mentenanta, operare, procesare incasari in contul proprietarului de baza de comision) pe o perioada de 5 ...” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Loc. Ștefănești Orș. Ștefănești, județul Botoșani, de către Orasul Stefanesti. Bugetul estimat este Max: RON 97,400.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Delegare serviciu de exploatare (functionare si utilizare) a statiilor de incarcare electrica in Oras Stefanesti, judetul Botosani (intretinere si mentenanta, operare, procesare incasari in contul proprietarului de baza de comision) in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini si documentele anexa.
Condiții referitoare la contract
Conform caiet de sarcini
Condiții de participare
Conform caiet de sarcini
Criterii de atribuire
Pretul/costul cel mai scazut
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 97,400.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Loc. Ștefănești Orș. Ștefănești, Botoșani
- CPV
- 50532400-7 - Servicii de reparare și de întreținere a echipamentului de distribuție electrică
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546275
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.