Delegarea gestiunii serviciului de iluminat public din Comuna Tritenii de Jos, judetul Cluj
Autoritate contractantă: Comuna Tritenii de Jos (Consiliul Local al comunei Tritenii de Jos Jud Cluj)
„Delegarea gestiunii serviciului de iluminat public din Comuna Tritenii de Jos, judetul Cluj” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru județul Cluj, de către Comuna Tritenii de Jos (Consiliul Local al comunei Tritenii de Jos Jud Cluj). Bugetul estimat este Max: RON 217,486.50. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Contractul are ca obiect delegarea gestiunii serviciului de iluminat public din Comuna Tritenii de Jos, prin incredintarea prestarii serviciilor necesare exploatarii, intretinerii, reviziei si repararii sistemului de iluminat public, precum si punerea la dispozitia operatorului, pe durata contractului, a bunurilor ce compun sistemul de iluminat public, in conditiile documentatiei de achizitie.
- exploatarea, intretinerea, revizia si repararea sistemului de iluminat public;
- montarea/demontarea, conectarea/deconectarea, supravegherea functionarii si repararea instalatiilor aferente iluminatului public;
- telegestiunea in punctele de aprindere;
- respectarea indicatorilor de performanta prevazuti in regulamentul serviciului;
- asigurarea personalului calificat, a dotarilor si a interventiilor necesare pentru continuitatea serviciului.
Condiții referitoare la contract
conform contract
Condiții de participare
conform contract
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 217,486.50
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Cluj
- CPV
- 50232100-1 - Servicii de întreținere a iluminatului public
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546388
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.