BizzLink
Se încarcă...

„Detector cabluri izolate”

Autoritate contractantă: TERMOFICARE ORADEA S.A.

„„Detector cabluri izolate”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Oradea, județul Bihor, de către TERMOFICARE ORADEA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 7,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

A se vedea Invitația de participare nr. 12829 din data de 03.09.2026, publicată împreună cu documentația aferentă achiziției pe site-ul entității contractante www.termoficareoradea.ro, secțiunea Achiziții publice - Invitații de participare.

Condiții referitoare la contract

A se vedea Invitația de participare nr. 12829 din data de 03.09.2026, publicată împreună cu documentația aferentă achiziției pe site-ul entității contractante www.termoficareoradea.ro, secțiunea Achiziții publice - Invitații de participare.

Condiții de participare

A se vedea Invitația de participare nr. 12829 din data de 03.09.2026, publicată împreună cu documentația aferentă achiziției pe site-ul entității contractante www.termoficareoradea.ro, secțiunea Achiziții publice - Invitații de participare.

Criterii de atribuire

Atribuirea contractului se realizează, stabilind oferta cea mai avantajoasă din punct de vedere economic, prin aplicarea criteriului de atribuire “prețul cel mai scăzut”, dintre ofertele declarate admisibile.

Informații suplimentare

Documentația aferentă achiziției (Invitația de participare, Caiet de sarcini, Formulare si Contract de furnizare) este publicată pe site-ul entității contractante www.termoficareoradea.ro, secțiunea Achiziții publice - Invitații de participare, având nr. 12829 din data de 03.09.2026. Eventualele solicitări de clarificări privind documentația de achiziție se pot transmite la adresa de e-mail: licitatii@termoficareoradea.ro, cel târziu cu 2 (două) zile înainte de data limită pentru depunerea (transmiterea) ofertelor. Entitatea contractantă va publica pe www.termoficareoradea.ro, secțiunea Achiziții publice - Invitații de participare și eventualele răspunsuri la solicitările de clarificări privind achiziția.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 7,000.00
Termen limită
11 septembrie 2026 (9 zile rămase)
Locație
Oradea, Bihor
CPV
31680000-6 - Articole și accesorii electrice
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546491
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Instalații & Reparații în Oradea

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.