BizzLink
Se încarcă...

Dezinfectanti

Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA)

„Dezinfectanti” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Sector 1, județul București, de către MINISTERUL APARARII NATIONALE- U.M. 02587 (INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA AERONAUTICA SI SPATIALA). Bugetul estimat este Max: RON 20,840.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Dezinfectanti, CONFORM TABEL ANEXAT

Condiții referitoare la contract

Comanda

Condiții de participare

Ofertele vor fi transmise pe adresa de email achizitii_inmas@yahoo.com sau vor fi depuse la sediul autoritatii contractante in Str. Mircea Vulcanescu nr.88, sector 1 Bucuresti.
Ofertele pot fi depuse pe unul sau mai multe loturi

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut aplicat ofertelor CONFORME

Informații suplimentare

Prezenta nu constituie un angajament de cumpărare din partea noastră.Precizam ca autoritatea contractanta are obligatia de a realiza achizitia directa conform art.7 , al. 5 din Legea 98/2016. Achizitorul are deplina libertate in a selecta oferta/ofertele castigatoare fara a fi obligat sa anunte acest lucru celorlalti participanti. In acest caz nu sunt aplicabile prevederile privind rezolvarea contestatiilor de catre CNSC , achizitia directa nefiind o procedura. Realizarea achizitiei se va face exclusiv prin catalogul SEAP. Ofertantul castigator va avea obligatoriu cont in trezorerie

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 20,840.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
33631600-8 - Antiseptice și dezinfectante
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546378
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.