BizzLink
Se încarcă...

Dibluri holsuruburi

Autoritate contractantă: SPEEH HIDROELECTRICA SA

„Dibluri holsuruburi” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 1, județul București, de către SPEEH HIDROELECTRICA SA. Bugetul estimat este Max: RON 5,622.40. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Dibluri holsuruburi - Conform specificatiilor tehnice atasate la prezentul anunt.

Condiții referitoare la contract

Locul livrarii: Depozit SH Rm. Valcea, loc. Călimănești, str. Al. Vlahuta, nr. 98, jud. Valcea.Termen de livrare: 10 zile in conditii DDP-loc livrare (conform standard INCOTERMS 2020) de la lansare comanda. Plata: prin virament cu OP, in termen de max. 30 zile de la livrarea produselor.

Condiții de participare

Ofertantii vor depune oferte financiare, exprimate in RON, fara TVA, conform cu cerintele din sectiunile "Descriere Contract" si "Conditii Contract". De asemenea, vor atasa la oferta Fisa tehnica/de descriere/prezentare a produsului ofertat. Valabilitatea ofertei minim 30 de zile.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut selectat dintre ofertele ce intrunesc toate conditiile enuntate in prezentul anunt.

Informații suplimentare

Ofertele se pot depune letric, fax la numarul indicat in anunt sau scan pe adresa de email adrian.bogorodea@hidroelectrica.ro. Ofertele depuse dupa data si ora indicata in anunt, nu vor fi luate in considerare. Fiind o selectie de oferte din piata achizitorul isi rezerva dreptul de a negocia si de a selecta oferta castigatoare fara a fi obligat sa anunte acest lucru celorlalti participanti cu oferte. In acest caz nu sunt aplicabile prevederile privind rezolvarea contestatiilor de catre CNSC, achizitia directa nefiind o procedura propriu-zisa. Furnizorului selectat i se va lansa comanda comerciala.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 5,622.40
Termen limită
02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
44531000-1 - Dispozitive de fixare cu filet
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1545975
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.