Display LED
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE
„Display LED” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 5, județul București, de către INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE. Bugetul estimat este Max: RON 18,760.33. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Se intenționează achiziționarea unui display LED, pentru expunerea de materiale de promovare, în cadrul proiectului GeneVault.
Condiții referitoare la contract
Propunerea financiară va fi întocmită în LEI, fără T.V.A. Plata produselor se va realiza în termen de 30 zile de la data descarcării/înregistrării facturii electronice, în baza facturii electronice, emisă de către Contractant pentru suma la care este îndreptățit conform prevederilor contractuale, în contul Contractantului indicat pe factură.
Condiții de participare
Oferta va fi transmisă pe adresa de e-mail daniela.popescu@politiaromana.ro până la data de 07.09.2026, ora 09:59. Valabilitatea ofertei: minim 45 zile de la data transmiterii acesteia. Prețul ofertat va fi exprimat în lei, fără T.V.A. și nu se va modifica pe întreaga perioadă de valabilitate a ofertei.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut, în conditiile îndeplinirii în totalitate a cerințelor minimale din cuprinsul caietului de sarcini anexat.
Informații suplimentare
Eventualele clarificări se vor transmite pe adresa de email daniela.popescu@politiaromana.ro. Persoana de contact POPESCU DANIELA-ELENA, telefon 021/208.25.25 - interior 26172.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 18,760.33
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 32324300-3 - Echipament de televiziune
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546534
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.