Diverse articole- Acumulator UPS
Autoritate contractantă: COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad
„Diverse articole- Acumulator UPS” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Arad, județul Arad, de către COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad. Bugetul estimat este Max: RON 480.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform atasament
Condiții referitoare la contract
Minim OP la 30 zile
Condiții de participare
Livrarea produsului la sediul beneficiarului din Arad, Calea Victoriei .nr.35B-37.Transportul gratuit la beneficiar asigurat de furnizor indiferent de valoarea si/sau cantitatea reperelor atribuite fiecarui posibil castigator. Termen de livrare 5 zile de la data finalizarii achizititei
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
la 0723291398 Serviciul Juridic Contracte si Achizitii sau pe mail denisa.spinant@ctparad.ro achizitii@ctparad.ro,
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 480.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Arad, Arad
- CPV
- 44423000-1 - Diverse articole
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546731
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Arad
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.