Diverse articole- Chinga ancorare cu clichet
Autoritate contractantă: COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad
„Diverse articole- Chinga ancorare cu clichet” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Arad, județul Arad, de către COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad. Bugetul estimat este Max: RON 475.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Diverse articole- Chinga ancorare cu clichet.
Condiții referitoare la contract
OP la 30 de zile de la data facturarii si receptia produselor
Condiții de participare
Livrarea produselor la sediul beneficiarului, Arad, Cal. Victoriei nr.35b-37. Transport la sediul beneficiarului inclus in pretul unitar al produselor. Termen de livrare maxim 5 zile de la data finalizarii achizitiei.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
la 0723.291.398 Serviciu Juridic, Contracte si Achizitii sau pe e-mail lavinia.bruma@ctparad.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 475.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Arad, Arad
- CPV
- 44423000-1 - Diverse articole
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546341
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Arad
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.