BizzLink
Se încarcă...

Diverse articole

Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE

„Diverse articole” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Târgoviște, județul Dâmbovița, de către UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE. Bugetul estimat este Max: RON 3,298.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

1. Pastent multifunctional - izolat, taiat, dezizolare, apucare si rasucire a cablurilor si altora asemenea.
2. Cantar electronic cu carlig 5 tone - afisaj luminos, precizie 100g, corp din aluminiu turnat si telecomanda, cu certificat metrologic si de omologare.
3. Tester cablu UTP
4. Trusa de scule - set 221 scule cu valiza din plastic.

Condiții referitoare la contract

Plata se va efectua în termen de 30-60 zile calendaristice, prin cont de Trezorerie. . Produsele vor fi livrate în termen de maxim 10 zile lucrătoare de la plasarea comenzii, iar programul va fi de L-V între orele 08.00-15.00 .Operatorul economic are obligația de a transmite factura in sistemul electronic E-factura, conf. OUG 120/2021 si legii 139/2022

Condiții de participare

Transmiteți oferta pe e-mail si în SEAP și menționați nr. anunțului publicitar în titlu. Detaliați oferta cu prețul unitar în descrierea anunțului.

Criterii de atribuire

Câștigătorul va fi selectat în funcție de pretul cel mai scazut/pachet conform specificatiilor solicitate. Orice oferta incompleta va fi declarata neconforma.

Informații suplimentare

Persoana contact achizitii Ana-Maria MATEESCU, tel. 0720761771 . (08.00-16.00).

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 3,298.00
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
Târgoviște, Dâmbovița
CPV
44423000-1 - Diverse articole
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546398
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Târgoviște

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.