BizzLink
Se încarcă...

DIVERSE ECHIPAMENTE - PROTECTIA IMPOTRIVA INCENDIILOR

Autoritate contractantă: Penitenciar Spital Bucuresti Jilava

„DIVERSE ECHIPAMENTE - PROTECTIA IMPOTRIVA INCENDIILOR” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către Penitenciar Spital Bucuresti Jilava. Bugetul estimat este Max: RON 13,640.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

1. Masca integrala pentru protectie impotriva fumului, material: hipoalergenic, utilizeaza filtru frontal cu montare prin infiletare (filet conform EN 148-1) visor Plexiglas triplex, rezistent la zgariere, camp visual 180 grade, corpul mastii din EPDM, curea prindere in 5 puncte + filtru – necesar 6 buc. – pret estimat fara TVA 600 lei/buc.
2. Stingator tip P6 cu pulbere ABC eficient si pentru echipamente electrice sub 1000 V, capacitate stingere 34A/183B/C, presiune incercare: 27 bari, material recipient: otel, temperature de functionare: -30 pana la 60 de grade, reincarcabil – necesar 5 buc. – pret estimat fara TVA 170 lei/buc.
3. Patura ignifuga 1,8 x 2m, conform EN1869:2019 – necesar 2 buc. – pret estimat fara TVA 70 lei/buc.
4. Stingator tip P50 cu pulbere ABC eficient si pentru echipamente electrice sub 1000 V, capacitate stingere 34A/183B/C, presiune incercare: 27 bari, material recipient: otel, temperature de functionare: -30 pana la 60 de grade, reincarcabil – necesar 5 buc. – pret estimat fara TVA 1400 lei/buc.
5. Unealta demolare, lungime 760 mm, greutate 3,8 kg, dimensiuni dalta 160, dimensiuni cap ciocan: 170, dimensiuni 200 – necesar 1 buc. – pret estimate fara TVA 2050 lei/buc.

Condiții referitoare la contract

-

Condiții de participare

Plata se va efectua in cont de TREZORERIE la 30 de zile de la data facturii si receptiei produselor. Ofertele de pret se vor transmite la adresa de e-mail: psbachizitii@anp.gov.ro, pana la data de 03.09.2026.

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Pentru informatii suplimentare desemnam ca persoana de contact pe domnisoara Raluca BELEAUA telefon 0767449127 ,021 457.01.81 .int 252 fax: 457.01.54. e-mail:psbachizitii@anp.gov.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 13,640.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
București, București
CPV
44480000-8 - Diverse echipamente de protecție împotriva incendiilor
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546320
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.