Diverse materiale sanitare
Autoritate contractantă: SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS
„Diverse materiale sanitare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Orș. Târgu Frumos, județul Iași, de către SPITALUL DE BOLI CRONICE "SFANTUL IOAN" TG.FRUMOS. Bugetul estimat este Max: RON 5,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
cf cerere de oferta
Condiții referitoare la contract
livrare in maxim 5 zile lucratoare
Condiții de participare
asigurare transport
Criterii de atribuire
achizitei directa Sicap
Informații suplimentare
ofertele se transmit pe email la achizitiisptgfrumos@yahoo.com pana la 02,09,2026 ora 16,00
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 5,000.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Orș. Târgu Frumos, Iași
- CPV
- 44411000-4 - Articole sanitare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546265
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.