BizzLink
Se încarcă...

Drone antrenament UM01221

Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA

„Drone antrenament UM01221” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Timișoara, județul Timiș, de către UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA. Bugetul estimat este Max: RON 76,800.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

U.M. 01221 Timisoara in calitate de autoritate contractanta delegata, doreste sa achizitioneze produsele conform Caietului de sarcini atasat.

Condiții referitoare la contract

Perioada de livrare va fi de maximum 20 zile de la lansarea si acceptarea comenzii, in intervalul orar 08.00-15.00. Predarea si primirea se va face la sediul unitati beneficiare. Ofertele sa fie datate/inregistrate. Plata facturii se va face prin O.P. in termen de 30 de zile de la receptia tuturor serviciilor/produselor.

Condiții de participare

Persoana juridica, operator inscris in SICAP, cont deschis la Trezorerie.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai mic / produs.

Informații suplimentare

Prezenta nu constituie un angajament de cumparare din partea noastra. Livrarea se va efectua in baza unei comenzi ferme trimise ulterior declararii ofertantului castigator.Cantitatile pot fi modificate in functie de necesar, pret si buget Ofertele se vor transmite pe adresa de e-mail a unitatii (achizitii.um01221@forter.ro sau prin fax:0356006913) pana la data mentionata. Orice oferta depusa dupa aceasta data si ora nu va mai fi luata in considerare. Persoana de contact: Sonea Daniel tel: 0724206786

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 76,800.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Timișoara, Timiș
CPV
34711200-6 - Aeronave fără pilot
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546027
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Transport & Mutări în Timișoara

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.