Echipamente Bazele Electronicii și Electronica Aplicata 2
Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA
„Echipamente Bazele Electronicii și Electronica Aplicata 2” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA. Bugetul estimat este Max: RON 235,938.48. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 05 octombrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare „ Echipamente Bazele Electronicii și Electronica Aplicata 2” necesare în cadrul proiectului „Dezvoltarea infrastructurii educaționale a Universității Tehnice din Cluj-Napoca prin reabilitarea și dotare CORP C1 Str. Observatorului nr. 2, municipiul Cluj-Napoca”, conform caietului de sarcini, in vederea dezvoltarii și creșterii capacităților de cercetare, dezvoltare, inovare, digitalizare și adoptarea tehnologiilor avansate.
Specificațiile tehnice care indică o anumită origine, sursă, producție, un procedeu special, o marcă de fabrică sau de comerț, un brevet de invenție, o licență de fabricare sunt menționate doar pentru identificarea cu ușurință a tipului de produs și nu are ca efect favorizarea sau eliminarea anumitor operatori economici sau a anumitor produse, aceste specificații vor fi considerate ca având mențiunea ”sau echivalent” cu excepția situației unde se specifică altceva.
Se vor achizitiona urmatoarele echipamente:
Lot 1 - Tester Panouri Fotovoltaice 800W 16 buc.
Lot 2 - Tester multifuncțional pentru amplasarea corecta a panourilor solare 1 buc.
Lot 3 – Stand didactic compact osciloscop, generator funcții, sursa si DMM 9 buc.
Lot 4 – Sistem portabil 1 buc.
Lot 5 – Sistem portabil (laptop) pentru interfațarea și controlul tablei interactive 1 buc.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere ale ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere ale ofertelor este de 18 zile.
Condiții de participare
Motive excludere privind situația operatorului economic:
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației de mediu
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației muncii
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Încălcarea obligațiilor în domeniile legislației sociale
Completare DUAE
Cerinta nr. 1 Ofertantii, tertii sustinatori nu trebuie sa se regaseasca in situatiile prevazute la art. 164, 165, 167 din Legea nr. 98/2016 si a art. 60 din Legea nr. 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare si a Art. XI, alin. (3) din Legea nr. 283/13.11.2024 ( Autoritatea contractantă exclude din procedura de atribuire a contractului deachizitie publica orice operator economic care a fost condamnat prin hotărâre judecătorească penală definitivă la o pedeapsa in ultimii 2 ani anteriori depunerii ofertei, pentru încălcarea legislației în materia stabilirii și plății salariilor minime către lucrătorii lor). Modalitatea inițială de îndeplinire a cerinței: „Se va completa DUAE în conformitate cu art. 193 alin. (1) din Legea nr. 98/2016”. Modalitatea de indeplinire : - Documentele justificative care probeaza îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmeaza a fi prezentate, la solicitarea autoritatii contractante, doar de catre ofertantul clasat pe primul loc în clasamentul intermediar întocmit la finalizarea evaluarii ofertelor (acestea pot fi: Documentele care se vor solicita ofertantului clasat pe primul loc sunt:
- Certificatul constatator emis de Oficiul Național al Registrului Comerţului (ONRC) sau pentru ofertantii straini, document echivalent emis in tara de rezidenta,
- Declaratie privind beneficiarii reali, valabila la momentul depunerii acestuia,
- Certificat de atestare fiscală privind plata impozitelor, taxelor si a contribuţiilor la bugetul general consolidat, valabil la momentul depunerii acestuia,
- Certificat fiscal privind plata impozitelor, taxelor și a contribuţiilor la bugetul local, valabil la momentul depunerii acestuia; Conform art. 165, alin. (3) din Legea nr. 98/2016 cu modificările și completările ulterioare, “operatorul economic prezintă pentru sediul principal documente din care să reiasă neîncadrarea în prevederile art. 165 alin. (1), iar pentru sediile secundare/punctele de lucru, o declaraţie pe propria răspundere privind îndeplinirea obligaţiilor de plată a impozitelor, taxelor sau contribuţiilor la bugetul general consolidat datorate”;
- Cazierul judiciar al operatorului economic si al membrilor organului de administrare, de conducere sau de supraveghere al respectivului operator economic, sau a celor ce au putere de reprezentare, de decizie sau de control in cadrul acestuia, asa cum rezulta din certificatul constatator emis de ONRC / actul constitutiv;
- După caz, documente prin care se demonstrează faptul că operatorul economic poate beneficia de derogările prevăzute la art. 166 alin. (2), art. 167 alin. (2), art. 171 din Legea 98/2016 privind achiziţiile publice În cazul în care în țara de origine sau țara în care este stabilit ofertantul/terțul susținător nu se emit documente de natura celor prevăzute mai sus sau respectivele documente nu vizează toate situațiile prevăzute la art. 164, 165 și 167, autoritatea/entitatea contractantă are obligația de a accepta o declarație pe proprie răspundere sau, dacă în țara respectivă nu există prevederi legale referitoare la declarația pe propria răspundere, o declarație autentică dată în fața unui notar, a unei autorități administrative sau judiciare sau a unei asociații profesionale care are competențe în acest sens.
Se va depune, odata cu DUAE, daca este cazul: angajamentul ferm al tertului sustinator din care rezulta modul efectiv in care se va materializa sustinerea acestuia, a acordului de subcontractare si/sau a acordului de asociere, dupa caz. Referitor la art. 60 si art 63 alin. (1) din Legea nr. 98/2016. Persoanele cu functie de decizie in cadrul UTCN, in ceea ce priveste organizarea, derularea si finalizarea procedurii de atribuire, in conformitate cu prevederile art. 60, pct. 1, lit. d) si e) din Legea privind achizitiile publice nr. 98/2016, sunt: Rector Prof. dr. ing. Vasile Țopa, Prorector Prof. dr. ing. Gabriel Oltean, Director General Administrativ Ec. Cornel Mureșan, Dir. Economic Ec. Mihaela Zbuce, Manager proiect Adriana Ciorca. Daca un grup de operatori economici depune oferta comuna, aceasta cerinta trebuie indeplinita de fiecare membru al grupului. Nedepunerea DUAE odata cu oferta (inclusiv pentru asociat/tert sustinator) atrage respingerea acesteia ca inacceptabila conform art. 215 alin. 4) din Legea nr. 98/2016 si art. 137 din HG 395/2016 cu modificarile si completarile ulterioare. Ofertantii vor completa DUAE cu DA sau NU, avand in vedere prevederile art. 193 alin.(6) din Legea nr. 98/2016.
Se vor depune, odata cu DUAE: Formularul 1 – Declaratie privind evitarea incidenței art. 5K din Regulamentul (UE) 2022/576 al Consiliului din 8 aprilie 2022 de modificare a Regulamentului (UE) nr. 833/2014 privind măsuri restrictive având în vedere acțiunile Rusiei de destabilizare a situației în Ucraina; Formularul 3 - Declaratia privind neîncadrarea in situațiile prevăzute la art. 61 privind conflictul de interese din Regulamentul 2018/1046 al Parlamentului European şi al Consiliului din 18 iulie 2018 privind normele financiare aplicabile bugetului general al Uniunii.
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Acorduri cu alți operatori economici care vizează denaturarea concurenței
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Conflict de interese care decurge din participarea la procedura de achiziții publice
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Implicare directă sau indirectă în pregătirea acestei proceduri de achiziții publice
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Încetare anticipată, daune-interese sau alte sancțiuni comparabile
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Activitățile economice sunt suspendate
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Faliment
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Insolvență
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Active administrate de lichidator
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Situații similare, în temeiul legislației naționale, cum ar fi falimentul
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Concordat
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Abaterea profesională gravă
Completare DUAE
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Au fost găsiți vinovați de fals în declarații, au divulgat informații, nu au putut furniza documentele necesare și au obținut informații confidențiale ale acestei proceduri
Completare DUAE
Criterii selecție privind capacitatea de a corespunde cerințelor:
Pentru loturile: 1,2,3,4,5
Înregistrare într-un registru comercial
Operatorii economici ce depun oferta trebuie sa dovedeasca o forma de inregistrare in conditiile legii din tara de rezidenta, sa reiasa ca operatorul economic este legal constituit, ca nu se afla in niciuna dintre situatiile de anulare a constituirii precum si faptul ca are capacitatea profesionala de a realiza activitatile care fac obiectul contractului. Cerința se aplică inclusiv pentru subcontractanți care completează informațiile aferente situației lor la nivelul unui DUAE distinct. Modalitate de indeplinire: -completare DUAE, urmand ca documentul justificativ, respectiv certificatul constatator emis de ONRC sau pentru ofertantii straini, document echivalent emis in tara de rezidenta, sa fie prezentat doar la solicitarea autoritatii contractante la finalizarea evaluarii ofertelor de catre operatorul economic clasat pe primul loc in clasamentul intermediar intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor. Din certificatul constatator emis de ONRC se verifica si codul CAEN. Alte documente justificative care probeaza indeplinirea celor asumate prin completare DUAE. Daca un grup de operatori economici depune oferta comuna, aceasta cerinta trebuie indeplinita de fiecare membru al grupului, pentru partea de contract pe care o realizeaza. Ofertantii vor completa DUAE cu DA sau NU, avand in vedere prevederile art. 193 alin.(6) din Legea nr. 98/2016.
Informații suplimentare
Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit tor, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”. - Tipul de finantare: fonduri nerambursabile, proiectul este cofinanțat de Uniunea Europeană, prin Programul Regional Nord-Vest, PRNV /2023/623/1. Titlul proiectului: -„Dezvoltarea infrastructurii educaționale a Universității Tehnice din Cluj-Napoca prin reabilitarea și dotare CORP C1 Str. Observatorului nr. 2, municipiul Cluj-Napoca”, Cod SMIS 304328. - Raspunsurile la DUAE ale operatorilor economici participanti la procedura vor fi completate in SEAP in mod direct, dupa autentificare cu informațiile aferente situației lor. Vezi Notificarea ANAP din 08.04.2019. - În cazul în care două sau mai multe oferte sunt clasate pe primul loc, cu punctaje egale, departajarea se va face având în vedere punctajul obţinut la factorii de evaluare în ordinea descrescătoare a ponderilor acestora. În situaţia în care egalitatea se menţine, autoritatea contractantă are dreptul să solicite noi propuneri financiare, şi oferta câştigătoare va fi desemnată cea cu propunerea financiară cea mai mică. Preturile vor fi calculate cu maxim doua zecimale. - În cazul în care autoritatea contractantă nu poate încheia contractul cu ofertantul a cărui ofertă a fost stabilită ca fiind câştigătoare, din cauza faptului că ofertantul în cauză se află într-o situaţie de forţă majoră sau în imposibilitatea fortuită de a executa contractul/acordul-cadru, autoritatea contractantă are obligaţia să declare câştigătoare oferta clasată pe locul următor, în condiţiile în care aceasta există şi este admisibilă conform art. 207 alin. (2) din Legea 98/2016. Livrarea unor produse de ultimă generație, similare cu cele care fac obiectul contractului initial, poate fi posibilă dacă Promitentul furnizor a lansat pe piață în timpul derulării contractului o versiune mai performantă a produselor contractate inițial, cu respectarea prețurilor prevăzute în contract, urmărindu-se astfel realizarea principalelor cerințe de calitate și performanța stabilite în contractul de achiziție inițial. Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie /prestare/ executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”.
Executarea contractului este supusa unlor clauze suspensive pentru semnarea contractului:
Având în vedere prevederile Legii 98/2016 privind achiziţiile publice şi HG 395/2016, autoritatea contractantă precizează că încheie contractul cu ofertantul câştigător numai în măsura în care fondurile necesare achiziţiei vor fi asigurate prin alocarea creditelor bugetare cu această destinaţie. În cazul în care - indiferent de motive - creditele bugetare nu vor fi alocate, autoritatea contractantă, după primirea notificării cu privire la neacordarea finanţării, îşi rezervă dreptul de a anula procedura de atribuire, în condiţiile în care nu există o altă sursă de finanţare, în conformitate cu prevederile art. 212, alin. 1, lit. c, din Legea 98/2016, fiind imposibilă încheierea contractului de achiziţie publică. Ofertanţii din cadrul acestei proceduri de atribuire înţeleg faptul că autoritatea contractantă nu poate fi considerată răspunzătoare pentru vreun prejudiciu în cazul anulării procedurii de atribuire, indiferent de natura acestuia şi indiferent dacă autoritatea contractantă a fost notificată asupra existenţei unui asemenea prejudiciu. Ofertanţii din cadrul procedurii acceptă utilizarea condiţiilor speciale de mai sus/clauzei suspensive, asumându-şi întreaga răspundere în raport cu eventualele prejudicii pe care le-ar putea suferi în situaţia descrisă. Clauza suspensivă acționează pe o perioadă de 3 luni de la momentul declararii castigatorului.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 235,938.48
- Termen limită
- 05 octombrie 2026 (32 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 31710000-6 - Echipament electronic
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- CN1096036
- Tip procedură
- Licitatie deschisa
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.