Echipamente de protectie
Autoritate contractantă: Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino
„Echipamente de protectie” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Sector 5, județul București, de către Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino. Bugetul estimat este Max: RON 13,928.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
CONTRACT DE FURNIZARE PRODUSE : ATASAT SPECIFICATIILE TEHNICE
Condiții referitoare la contract
Furnizorul va livra produsele la sediul achizitorului. Termen de livrare în maxim 30 zile de la semnarea contractului. Plata se va face în termen de maxim 60 de zile de la primirea facturii, după recepționarea mărfii și verificarea acesteia din punct de vedere cantitativ și calitativ. Se va intocmi contract de furnizare produse cu garantie de buna executie in cuantum de 10% din valoarea totala fara TVA.
Condiții de participare
Ofertele tehnice și financiare vor fi transmise pe adresa de email office.cantacuzino@mapn.ro, pe fax la nr. 021 306 9307, sau vor fi depuse la sediul autorității contractante în Splaiul Independenței nr.103, sector 5, București.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Prezenta nu constituie un angajament de cumpărare din partea noastră. Precizăm că autoritatea contractantă are obligația de a realiza achiziția directă conform art. 43 din HG 395/2016. Achizitorul are deplina libertate în a selecta oferta/ofertele câștigătoare fără a fi obligat să anunțe acest lucru celorlalți participanți. În acest caz nu sunt aplicabile prevederile privind rezolvarea contestațiilor de către CNSC, achiziția directă nefiind o procedură. Realizarea achiziției se va face exclusiv prin catalogul SEAP. Ofertantul câștigător va avea obligatoriu cont în trezorerie. NR CONTACT : FLORIN ROTARU:0733 737 839
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 13,928.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 18110000-3 - Îmbrăcăminte de uz profesional
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546284
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.