Elaborare documentatii pentru lucrari de alimentare cu apa – put forat la obiectivul de investiții ”Reabilitare Casa Memoriala Alexandru Macedonski”
Autoritate contractantă: CONSILIUL JUDETEAN DOLJ
„Elaborare documentatii pentru lucrari de alimentare cu apa – put forat la obiectivul de investiții ”Reabilitare Casa Memoriala Alexandru Macedonski”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Design & Arhitectură, pentru județul Dolj, de către CONSILIUL JUDETEAN DOLJ. Bugetul estimat este Max: RON 16,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Elaborare documentatii pentru lucrari de alimentare cu apa – put forat la obiectivul de investiții ”Reabilitare Casa Memoriala Alexandru Macedonski” - conform cerintelor tehnice din caietul de sarcini nr. 13950/24.08.2026
Condiții referitoare la contract
Durata totală de elaborare a documentațiilor ce fac obiectul contractului este de 45 zile. Acestea nu includ perioadele pentru obținere CU/avize/acorduri/AC.
Condiții de participare
Conform Invitatie de participare nr. 14415/02.09.2026.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Documentatia de atribuire este publicata integral in SEAP la sectiunea Publicitate anunturi. Solicitarile de clarificari formulate de operatorii economici interesati se vor transmite prin e-mail la adresa cjdoljachizitii@yahoo.com.
Raspunsurile autoritatii contractante la clarificarile solicitate precum si orice alte eventuale modificari legate de documentatia de atribuire a achizitiei publice, se vor publica pe site-ul oficial al C.J. Dolj, la adresa: https://www.cjdolj.ro/dm_dolj/site.nsf/pagini/achizitii+publice-000013A2, avand in vedere respectarea transparentei si a principiilor prevazute la art.2 din Legea nr. 98/2016 privind achizitiile publice.
Autoritatea contractanta nu isi asuma raspunderea pentru neaccesarea adresei https://www.cjdolj.ro/dm_dolj/site.nsf/pagini/achizitii+publice-000013A2 de catre operatorii economici interesati.
Pentru informaţii suplimentare: Serviciul Achizitii Publice – CJ DOLJ, tel: 0251/408.279.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 16,000.00
- Termen limită
- 10 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Dolj
- CPV
- 71322000-1 - Servicii de proiectare tehnică pentru construcția de lucrări publice
- Categorie
- Design & Arhitectură
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546536
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.