ERATA ADV 1546041 din 31.08.2026 - Achizitie servicii medicale prestate de asistent medical / asistent medical principal generalist Covasna
Autoritate contractantă: CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU PLOIESTI
„ERATA ADV 1546041 din 31.08.2026 - Achizitie servicii medicale prestate de asistent medical / asistent medical principal generalist Covasna” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Ploiești, județul Prahova, de către CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU PLOIESTI. Bugetul estimat este Max: RON 0.01. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
ÎN COMPLETAREA ANUNTULUI PUBLICITAR ADV1546041 / 31.08.2026 AUTORITATEA CONTRACTANTĂ PUBLICĂ PREZENTA ERATĂ CA RASPUNS LA SOLICITAREA DE CLARIFICARI PRIMITA DIN PARTEA UNUI OPERATOR ECONIMIC
Condiții referitoare la contract
-
Condiții de participare
-
Criterii de atribuire
-
Informații suplimentare
INFORMATII SUPLIMENTARE LA ADRESA DE EMAIL ACHIZITII.CMDTA.PH@MAI.GOV.RO
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 0.01
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Ploiești, Prahova
- CPV
- 85141200-1 - Servicii prestate de personalul de asistență medicală
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546156
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în Ploiești
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.