Executie lucrari in cadrul obiectivului “CAPACITĂȚI DE PRODUCERE ENERGIE DIN SURSE REGENRABILE DE ENERGIE PENTRU CONSUM PROPRIU, ÎNFIINȚARE PARC FOTOVOLTAIC ÎN COMUNA BERGHIN, JUDEȚUL ALBA”
Autoritate contractantă: COMUNA BERGHIN
„Executie lucrari in cadrul obiectivului “CAPACITĂȚI DE PRODUCERE ENERGIE DIN SURSE REGENRABILE DE ENERGIE PENTRU CONSUM PROPRIU, ÎNFIINȚARE PARC FOTOVOLTAIC ÎN COMUNA BERGHIN, JUDEȚUL ALBA”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Berghin, județul Alba, de către COMUNA BERGHIN. Bugetul estimat este Max: RON 532,354.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Comuna Berghin achizitioneaza lucrari in cadrul obiectivului “CAPACITĂȚI DE PRODUCERE ENERGIE DIN SURSE REGENRABILE DE ENERGIE PENTRU CONSUM PROPRIU, ÎNFIINȚARE PARC FOTOVOLTAIC ÎN COMUNA BERGHIN, JUDEȚUL ALBA”.
Condiții referitoare la contract
conform prevederilor caietului de sarcini anexat
Condiții de participare
conform prevederilor caietului de sarcini anexat.
Criterii de atribuire
cel mai bun raport calitate - pret.
Informații suplimentare
Informatii suplimentare pot fi solicitate pe adresa de email primariaberghin@yahoo.com. Autoritatea contractanta recomanda ca operatorii economic interesati sa viziteze amplasamentul obiectivului investitional.
Oferta se va depune la sediul Primariei Comunei Berghin, situata in loc. Berghin, str. Principala, nr. 361, jud. Alba, sau pe adresa de email: primariaberghin@yahoo.com, pana cel tarziu la data: 10.09.2026 ora 12.00. Ofertele depuse dupa data de 10.09.2026, ora 12.00 nu vor fi luate in considerare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 532,354.00
- Termen limită
- 10 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Berghin, Alba
- CPV
- 45251100-2 - Lucrări de construcții de centrale electrice
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546594
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.