,,Execuție lucrări pentru reabilitarea și modernizarea microhidrocentralei cu puterea instalată de 9,9 MW de la SE Turceni, inclusiv elaborare documentație tehnică și furnizare de echipamente/instalații’’
Autoritate contractantă: Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA
„,,Execuție lucrări pentru reabilitarea și modernizarea microhidrocentralei cu puterea instalată de 9,9 MW de la SE Turceni, inclusiv elaborare documentație tehnică și furnizare de echipamente/instalații’’” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Târgu Jiu, județul Gorj, de către Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA. Bugetul estimat este Max: RON 69,450,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 21 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 69,450,000.00
- Termen limită
- 21 septembrie 2026 (17 zile rămase)
- Locație
- Târgu Jiu, Gorj
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 21 iulie 2026
- Număr anunț
- CN1094620
- Tip procedură
- Licitatie deschisa
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 21 iulie 2026
Renovări & Construcții în Târgu Jiu
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.