Ferestre PVC
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD
„Ferestre PVC” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Iași, județul Iași, de către ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD. Bugetul estimat este Max: RON 19,881.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Administratia Bazinala de Apa Prut - Barlad-SGA Iasi intentioneaza sa achizitioneze ferestre PVC , conform fisier atasament prezentului anunt.Mentionam ca inlocuirea ferestrelor se va realiza la Canton Acumularea Halceni si va fi inclus in pret si montajul acestora.Garantia ferestrelor sa fie asigurata pe o perioada minima de 2 ani si va acoperi profilele,elementele de feronerie si geamul termoizolant.
Condiții referitoare la contract
Plata se va realiza in termen de 30 de zile, dupa emiterea facturii fiscale, in cont deschis la trezorerie. Facturarea se va efectua conform actelor normative privind e-Factura in conformitate cu prevederile OUG nr. 120/04.10.2021 si a Legii nr.139/17.05.2022
Condiții de participare
Oferta de pret va fi transmisa pe adresa de mail achizitii@dap.rowater.ro.Termenul limita de transmitere: 02.09.2026, ora 14:00. Valabilitatea ofertei trebuie sa fie de minim 30 zile de la data depunerii.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut ofertelor conforme.
Informații suplimentare
Se vor transmite la adresa de mail achizitii@dap.rowater.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 19,881.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 44221000-5 - Ferestre, uși și articole conexe
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546009
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Renovări & Construcții în Iași
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.