Filtre aer, filtre combustibil, filtre ulei etc. –Filtru ulei motor-VDL
Autoritate contractantă: COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad
„Filtre aer, filtre combustibil, filtre ulei etc. –Filtru ulei motor-VDL” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Arad, județul Arad, de către COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad. Bugetul estimat este Max: RON 1,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform atasament
Condiții referitoare la contract
Minim OP la 30 de zile
Condiții de participare
Livrarea produsului la sediul beneficiarului din Arad, Calea Victoriei .nr.35B-37.Transportul gratuit la beneficiar asigurat de furnizor indiferent de valoarea si/sau cantitatea reperelor atribuite fiecarui posibil castigator. Termen de livrare 5 zile de la data finalizarii achizititei
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
la 0723291398 Serviciul Juridic Contracte si Achizitii sau pe mail daniela.iercan@ctparad.ro
achizitii@ctparad.ro,
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,000.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Arad, Arad
- CPV
- 42913000-9 - Filtre de ulei, de benzină și filtre de aspirație a aerului
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546143
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Arad
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.