Fire de sutură Bloc Operator
Autoritate contractantă: SPITALUL DE URGENTA AL MAI PROF. DR. DIMITRIE GEROTA BUCURESTI
„Fire de sutură Bloc Operator” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru București, județul București, de către SPITALUL DE URGENTA AL MAI PROF. DR. DIMITRIE GEROTA BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 169,917.32. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze Fire de sutură necesare desfășurării activității din cadrul Blocului Operator conform necesarului și specificatiilor tehnice din documentul atașat.
Condiții referitoare la contract
Termenul de livrare este de 2 zile lucrătoare din momentul lansării comenzii.
Condiții de participare
Operatorii economici interesați pot transmite oferta de preț lei fără TVA/produse prin una din următoarele modalități: e-mail achizitii.gerota@mai.gov.ro, spital.gerota@mai.gov.ro, fax: 021/252.26.92 sau registratura unității noastre. De asemenea, operatorii economici trebuie să precizeze faptul că sunt îndeplinite în totalitate cerințele unității noastre precum și asumarea de către ofertant a tuturor cerințelor/obligațiilor prevăzute în anunțul publicitar. Prin “ASUMARE”, nu se înțelege simpla declarație cu privire la respectarea cerințelor, ci prezentarea informațiilor tehnice DETALIATE care să permită verificarea modului concret în care cerințele sunt îndeplinite.
Criterii de atribuire
PREȚUL CEL MAI SCĂZUT/OFERTĂ, RESPECTAREA TUTUROR CERINȚELOR UNITĂȚII NOASTRE DIN ANUNȚUL PUBLICITAR ȘI RESPECTAREA TERMENULUI LIMITĂ DE DEPUNERE A OFERTELOR.
Informații suplimentare
PENTRU ORICE ALTE INFORMAȚII: E-MAIL achizitii.gerota@mai.gov.ro, FAX: 021/252.26.92, CENTRALA 021/303.70.80, INTERIOR FARMACIE 28013.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 169,917.32
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 33141121-4 - Suturi chirurgicale
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546453
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.