BizzLink
Se încarcă...

FITINGURI POLIETILENA

Autoritate contractantă: APAVIL SA

„FITINGURI POLIETILENA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, de către APAVIL SA. Bugetul estimat este Max: RON 2,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

1. COT PEHD D63 PN16 45 grade = 2BUC
2. DOP PEHD D63 PN16 = 2 BUC
3. MUFA TRANZITIE PENTRU ELECTROFUZIUNE PEHD D63 = 2 BUC
4. MUFA EGALA PEHD D63 = 10 BUC
5. MUFA EF D20 = 10 BUC
6. MUFA EF D25 = 20 BUC
7. MUFA EF D32 = 20 BUC
8. TEU EF D63/32 = 10 BUC

Condiții referitoare la contract

PRODUSELE SE VOR LIVRA PE BAZA DE COMANDA SEAP. LA LIVRARE PRODUSELE VOR FI INSOTITE DE: - FACTURA PRIN SISTEMUL E-FACTURA; - CERTIFICATE DE CALITATE; - CERTIFICATE DE GARANTIE, AVIZ SANITAR. LIVRAREA SE VA FACE LA MAGAZIA SC APAVIL SA, STR. CAMPULUI, NR. 17, LOC. RM. VALCEA, JUD. VALCEA. PLATA SE VA EFECTUA IN TERMEN DE 30 ZILE DE LA PRIMIREA PRODUSELOR.

Condiții de participare

OFERTELE SE VOR POSTA IN CATALOGUL ELECTRONIC SEAP /EMAIL, CU SPECIFICAREA NUMARULUI ANUNTULUI PUBLICITAR ATRIBUIT DE SEAP. IN CUPRINSUL DESCRIERII PRODUSULUI SE VA POSTA PRETUL UNITAR, CARACTERISTICI, TERMEN DE LIVRARE.

Criterii de atribuire

CALITATE, PRET, TERMEN DE LIVRARE.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 2,500.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
CPV
44163230-1 - Racorduri pentru țevi
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546311
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Râmnicu Vâlcea

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.