Funizare toner si unitate de imagine
Autoritate contractantă: PENITENCIARUL ARAD
„Funizare toner si unitate de imagine” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Arad, județul Arad, de către PENITENCIARUL ARAD. Bugetul estimat este Max: RON 371.90. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
TONER BROTHER MFC-L2700 DN ----5 BUCATI, UNITATE DE IMAGINE BROTHER MFC-L2700 DN----2 BUCATI
Condiții referitoare la contract
Livrare in regim franco-depozit la sediul Penitenciarului Arad din Arad, Str. AL. Ioan Cuza, nr. 1.,. Produsul trebuie sa fie nou, sigilat în ambalajul original care sa asigure integritatea/ rigiditatea pe timpul transportului (polistiren, folie, etc) si a depozitarii. Livrarea fara documentele prevazute de legislatia în vigoare (factura fiscala, documente de conformitate, instructiuni de utilizare, etc.), poate duce la refuzul receptiei comenzii.
Condiții de participare
Livrare in regim franco-depozit la sediul Penitenciarului Arad din Arad, Str. AL. Ioan Cuza, nr. 1.,. Produsul trebuie sa fie nou, sigilat în ambalajul original care sa asigure integritatea/ rigiditatea pe timpul transportului (polistiren, folie, etc) si a depozitarii. Livrarea fara documentele prevazute de legislatia în vigoare (factura fiscala, documente de conformitate, instructiuni de utilizare, etc.), poate duce la refuzul receptiei comenzii.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/pachet
Informații suplimentare
La sediul Penitenciarului Arad, Str. AL. Ioan Cuza, nr. 1., jud.Arad, tel.0257 212 661, fax 0257 280 584, în termen de maxim 5 zile lucratoare de la achizitia prin SEAP, pe cheltuiala furnizorului
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 371.90
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Arad, Arad
- CPV
- 30125110-5 - Toner pentru imprimantele laser/faxuri
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546795
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.