Furaje preparate pentru animale de ferma
Autoritate contractantă: PENITENCIARUL SATU MARE
„Furaje preparate pentru animale de ferma” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria HoReCa, pentru Satu Mare, județul Satu Mare, de către PENITENCIARUL SATU MARE. Bugetul estimat este Max: RON 47,413.75. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare furaje preparate pentru animale de ferma conform caietului de sarcini atasat (furaj porc gras I-5.830 kg, furaj porc gras II- 11.800 kg, furaj scroafe gestante - 600 kg, furaj scroafe lactante- 560 kg, furaj starter- 3.800 kg, furaj prestarter-260 kg).
Condiții referitoare la contract
Conform caietului de sarcini. Transport gratuit la sediul GAZ al Penitenciarului Satu Mare, situat în Satu Mare, str. Gorunului nr. 1, jud. Satu Mare
Condiții de participare
Orice operator economic poate sa participe.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut pentru fiecare produs in parte.
Informații suplimentare
Ofertele se pot depune la sediul Penitenciarului Satu Mare, str. Mileniului, nr. 2 sau se pot trimite pe e-mail la adresa: achizitii.psatumare@anp.gov.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 47,413.75
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Satu Mare, Satu Mare
- CPV
- 15710000-8 - Furaje preparate pentru animale de fermă sau pentru alte animale
- Categorie
- HoReCa
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546539
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.