BizzLink
Se încarcă...

Furnizare acumulator

Autoritate contractantă: PENITENCIARUL ARAD

„Furnizare acumulator” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Arad, județul Arad, de către PENITENCIARUL ARAD. Bugetul estimat este Max: RON 330.58. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Acumulator Li-Ion 18V, 5.0Ah, incarcare rapida, pt polizor BOSCH PROFOFESIONAL GBA 18V, 5.0Ah-----1 BUC

Condiții referitoare la contract

Livrare in regim franco-depozit la sediul Penitenciarului Arad din Arad, strada Alexandru Ioan Cuza nr.1. Produsul trebuie sa fie nou, sigilat în ambalajul original care sa asigure integritatea/ rigiditatea pe timpul transportului (polistiren, folie, etc) si a depozitarii. Livrarea fara documentele prevazute de legislatia în vigoare (factura fiscala, documente de conformitate, instructiuni de utilizare, avize sanitare, etc.), poate duce la refuzul receptiei comenzii.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

Compartiment achizitii Penitenciar Arad, tel. 0257.212.661, 0257 280 577 int. 144, e-mail achizitii.parad@anp.gov.ro sau parad@anp.gov.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 330.58
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Arad, Arad
CPV
34913000-0 - Diverse piese de schimb
Categorie
Transport & Mutări
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546469
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

Transport & Mutări în Arad

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.