FURNIZARE ACUMULTORI DRONE
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA
„FURNIZARE ACUMULTORI DRONE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Timișoara, județul Timiș, de către INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA TIMISOARA. Bugetul estimat este Max: RON 15,900.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizare:
*ACUMULATOR PT DRONA DJI MATRICE 30T, DJI TB30 SAU ECHIVALENT - 4 BUC;
*ACUMULATOR PT DRONA DJI MATRICE 300RTK, DJI TB60 SAU ECHIVALENT - 2 BUC;
*ACUMULATOR PT DRONA DJI MAVIC 3T, BWX260-5000-15.4 SAU ECHIVALENT - 2 BUC;
*ACUMULATOR PT CONTROLLER DRONA DJI MATRICE 30T, DJI WB37 SAU ECHIVALENT - 3 BUC;
Ofertantul castigator va posta produsele in SICAP la codul CPV specificat in anunt.
Condiții referitoare la contract
Furnizarea se face gratuit la sediul ITPF Timisoara Calea Sever Bocu nr.49 Timisoara (toate cheltuielile vor fi incluse in oferta de pret , inclusiv cheltuielile aferente transportului). Condiţii de plată: autoritatea contractantă execută obligaţia de plată a sumelor de bani prin virament, din fonduri bugetare, cu OP, cel târziu la 30 de zile calendaristice de la data primirii facturii si receptiei produselor. Termen de furnizare: 7 zile lucratoare de la data transmiterii comenzii sau a finalizarii achizitiei in SICAP.
Oferta de pret se va transmite in lei fara TVA si cu TVA.
Factura va fi transmisa prin sistemul national privind factura electronica RO e-factura, implementat de ANAF. Autoritatea contractanta nu acorda avans.
Condiții de participare
Se vor oferta toate produsele. Evaluarea ofertelor se va face la valoarea totala fara TVA . Operatorul economic sa detina un cont deschis la trezoreria statului. Oferta trebuie sa fie valabila minim 30 de zile. Oferta care nu respecta specificatiile tehnice, nu include toate produsele si cantitatile solicitate si care nu respecta termenul de furnizare va fi considerata neconforma.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Pentru informatii tehnice suplimentare: Compartimentul TEHNIC – inspector MOLDOVAN OVIDIU telefon 0733247634. Pentru informatii privind modul de prezentare a ofertei: compartimentul Marketing-Achizitii agent șef CHIȘ ALINA telefon 0256 306 348. Oferta se va transmite pe adresa de e-mail alina.kiss@igpf.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 15,900.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 31434000-7 - Acumulatori cu litiu
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546685
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Timișoara
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.